Złożenie zamówienia  jest równoznaczne z  akceptacją regulaminu, dlatego prosimy o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zakupu.

 

 

1. Platforma zakupowa, działająca pod adresem www.luka.inkontrahent.pl, prowadzona przez  firmę LUKA Sp. z o.o. z siedzibą Katowicach przy ul. Siemianowickiej 7d (kod pocztowy: 40-301), wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice- Wschód Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000292770, NIP: 6431720328, REGON: 240837367 prowadzi sprzedaż towarów z branż artykułów biurowych za pośrednictwem sieci Internet.

 

2. Aby korzystać z naszej platformy zakupowej należy założyć konto na stronie www.luka.inkontrahent.pl. Konto stanie się aktywne z chwilą otrzymania od nas wiadomości e-mail z potwierdzeniem dokonania aktywacji.

 

3. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia i zawierającą jego szczegóły.

 

4.  Oferowane przez nas produkty wysyłane są z naszej siedziby w Katowicach i dostarczane na terenie całej Polski.

 

5. Opłaty za dostawy:

  -odbiór osobisty: 0,00 zł brutto

  -dostawa na podstawie umowy: 0,00 zł brutto

  -dostawa na terenie Katowic* dla zamówień powyżej 200 zł netto: 0,00 zł brutto

  -dostawa na terenie Katowic* dla zamówień do 200 zł netto: 10 zł brutto

  -przesyłka pocztowa pobraniowa na terenie RP: 16 zł brutto

  -przesyłka kurierska za przedpłatą: 27 zł brutto

  -przesyłka kurierska na  terenie RP: 30 zł brutto

*możliwa dostawa na terenie innych miast konglomeracji śląskiej za porozumieniem z  firmą Luka Sp. z o.o.

 

6. Cena wszystkich widocznych na stronach platformy zakupowej www.luka.inkontrahent.pl produktów jest ceną netto wyrażoną w złotych polskich i wiążącą w chwili złożenia przez Państwa zamówienia.

 

7.  Nasza firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach sklepu lub wprowadzenia w nich zmian.

 

8. Oświadczamy, że produkty sprzedawane poprzez platformę zakupową www.luka.inkontrahent.pl są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta oraz posiadają wszelkie wymagane przez polskie prawo atesty.

 

9. Dołożymy wszelkich starań, aby dostępność produktów widoczna na platformie zakupowej  www.luka.inkontrahent.pl  pokrywała się z bieżącymi stanami naszych magazynów. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem,  zostaną Państwo o tym poinformowani. Do Państwa będzie należała decyzja dotycząca sposobu realizacji zamówienia (realizacja części zamówienia, wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie całości zamówienia).”

 

10. Złożenie zamówienia na platformie zakupowej www.luka.inkontrahent.pl jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę LUKA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( j.t. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. Zmianami ).

 

11. Państwa dane osobowe  przetwarzane będą jedynie po to, aby potwierdzić zamówienie oraz dostarczyć zamówione produkty pod wskazany przez Państwa adres. Przysługuje Państwu prawo do wglądu w przechowywane przez LUKA Sp. z o.o. dane osobowe, do ich zmiany lub do ich całkowitego usunięcia z systemu.

 

12. LUKA Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż wyłącznie dla osób prawnych.

 

13. Komunikujemy się z Państwem drogą elektroniczną. Oświadczają Państwo, że wyrażają zgodę otrzymywanie od nas powiadomień drogą elektroniczną oraz potwierdzają Państwo, że wszelkie wysyłane przez nas drogą elektroniczną umowy, zawiadomienia, dokumenty oraz inne teksty spełniają prawne wymogi, wg których rzeczona komunikacja powinna następować na piśmie.

 

14. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia lub niewywiązanie się z warunków  niniejszego regulaminu, jeżeli wynika to z przyczyn, na które nie mamy obiektywnego wpływu.

 

15. Towary w promocji nie podlegają przyznanym rabatom.

 

LOGOWANIE

WYSZUKIWARKA


MARKI

PLATFORMA ZAKUPOWA

 

  Ta platforma sprzedażowa już jest nieaktualna.

 

Zapraszamy na platformę sprzedażową pod adresem:

www.lukaplatforma.pl

 

 


Sklep internetowy obsługiwany przez system inKontrahent - www.inkontrahent.pl